Hakkımızda

Oldukça büyük bir sektör olan nakliyat sektöründe Köklü bir firma olarak yer alan Fatsa nakliyat firmamız ile müşterilerimizin % 100 memnun olacakları üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Hakkımızda söylenebilecek en önemli şey ise her zaman verdiğimiz sözlerde duruyor olmamız ile güvenilir bir firma olduğumuzdur. Sektöre getirdiğimiz yenilikler ile diğer firmalar içinde öncü olmakta bugüne kadar taşınması için hizmet verdiğimiz binlerce kişinin memnun olmasını sağlamış olmanın haklı gururunu taşımaktayız. Fatsa merkezli olan firmamız Fatsa ilinin tüm ilçelerinde şehir içi nakliyat hizmeti vermekte bunun yanında şehirler arası nakliyat konusunda da önde gelen firma olmayı başarmaktadır.

Tecrübemiz İle Verdiğimiz Hizmetlerimiz

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, depolama her biri ayrı bir dikkat ve tecrübe isteyen hizmettir ve tecrübeli ekibimiz ile bu hizmetlerin her birini aynı kalitede vermekteyiz. Geniş kadromuz ile müşterilerimizi asla bekletmiyor ve onların uygun oldukları zaman içinde taşınmalarını sağlıyoruz. Araç filomuzu sürekli yeniliyor ve içlerini süngerle kaplayarak maksimum düzeyde koruma sağlıyoruz. Paketleme ve ambalajlama işini yapacak personelimizi eğitiyor ve işlerini en iyi şekilde yapmalarını sağlıyoruz. Taşınma sürecini hızlandırmak ve eşyaların kol gücü ile merdivenlerden indirilmesi sırasında zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmak için asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Sahip olduğumuz modern teknolojili asansörler ile çok yüksek binalarda oturan kişilere de hizmet veriyoruz.

Fatsa Nakliyat Olarak Misyonumuz

Sektörün en büyük nakliyat firması olarak misyonumuzu % 100 müşteri memnuniyeti oluşturarak başarmaktayız. Firma olarak taşınmanız sırasında eşyalarınızın korunması için tüm önlemleri alarak maksimum koruma sağlıyor olmanın yanında bizim dışımızda sebepler ile eşyaların hasar görmesi halinde sıkıntı yaşamamanız için sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Dinamik ve aynı zamanda tecrübeli bir ekibe sahip olmamızın faydasını her geçen gün artan müşteri sayımız ile ortaya koymaktayız. Güvenli depolarımız ile depolama hizmeti vermekte ve müşterilerimiz eşyalarını depolarımızda gönül rahatlığı ile istedikleri süre içinde bekletebilmektedirler. Profesyonel bir ekipten nakliyat hizmeti alarak sorun yaşamadan taşınmak isteyen kişilere hizmet veriyor ve onların taşınma süreçlerini sıkıntı yaşamadan geçirmelerini sağlıyoruz