Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Fatsa nakliyat olarak müşterilerimizin evlerini ve ofislerini taşımaları gerektiğinde üstün kalitede hizmet veriyor ve onların bu stres dolu süreci sorun yaşamadan geçirmelerini sağlıyoruz. Taşınma sürecinde bütün insanların endişesi eşyalarım zarar görürse ne yaparım olmaktadır. Bu endişenin oluşmasına eskiden nakliyat firmalarının özensiz taşımacılık yapmasının da payı bulunmaktadır. Fatsa nakliyat olarak bu durumu düzeltiyor ve nakliyat firmaları hakkında oluşan ön yargıyı verdiğimiz üstün kalitede hizmet ile siliyoruz. Sigortalı nakliyat hizmetimiz ile müşterilerimizin eşyaları için ekstra koruma önlemi alıyor ve bir zarar görmesi halinde zararlarının tam olarak karşılanması için gerçek değerinden sigortalanmasını ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek sağlıyoruz.

Paketleme ve Ambalajlama Profesyonel Olarak Yapılmakta

Ordu merkezli bir firmayız ve şehrimizde taşınma ihtiyacı içinde olan çok sayıda kişinin olduğunu biliyor ve bunun için geniş araç filomuz ile hizmet vermenin yanında müşterilerimiz bekletmemek için ekibimizin de geniş olmasını sağlıyoruz. Asla işini severek yapmayan kişiler ile çalışmıyor ve personelimizin işini en iyi şekilde yapması için öncelikle eğitime tabi tutuyor sonrasında testlerden geçiriyor ve hata yapan kişilerin firmamızda çalışmasına izin vermiyoruz. Bu şekilde eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işi yapılırken azami koruma altına alınmasını sağlıyoruz. Sizlerle görüşülerek yapılan plan sonrasında söz verdiğimiz saatte geniş bir ekip ile geliyor ve bir yandan mobilyalarınızın sökülmesi işi yapılırken diğer yandan da elektronik ve kırılacak eşyalarınızın paketlenmesi yapılmakta ilave koruma adına içleri köpüklü kutulara yerleştirilmektedir.

Asansörlü Nakliyat İle Taşınma Süreci Kısalıyor

Firma olarak teknolojiyi yakından takip ediyor ve müşterilerimizin taşınma süreçlerini kolaylaştıracak ve hızlandıracak bütün yöntemleri hemen uygulamaya başlıyoruz. Asansörlü nakliyat da bir süredir müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Köklü ve büyük bir nakliyat firması olarak modern asansör sistemlerine sahibiz ve bu sayede çok yüksek binalarda oturan kişilerin de taşınma süreçlerinde yanlarında yer almaktayız. Eşyalarınızın paketleme ve ambalajlaması yapılırken dışarı asansör sistemlerimiz getirilip kurulmakta bu şekilde eşyalar içleri süngerli araçlara hızla taşınarak yerleştirilmektedir. Binlerce memnun müşterimiz hizmet kalitemizi ortaya koymaktadır.